تلفن تماس: 1835​

بدون نیاز به کد

دفتر مرکزی : تهران - سعادت آباد​-کوی فراز - شهرک بوعلی- مجتمع بوعلی - پ28

ارائه خدمات به تمام نقاط تهران

به صورت شبانه روزی ​

پاسخگویی 24 ساعته

باربری در جنت آباد |1835 تماس مستقیم

باربری در جنت آباد

معرفی اتوبار جنت آباد

در این نوشته میخواهیم در مورد باربری در جنت آباد با شما صحبت کنیم. تا آخر این نوشته با ما همراه باشید تا به شما بهرین باربری در جت آباد را به شما معرفی کنیم. باربری جنت آباد یکی از مناطق اطراف مرزداران و پونک بوده که از دو بخش جنت آباد شمالی و جنوبی تشکیل شده است.  آیا دنبال اتوبار (باربری) جنت آباد هستید؟ ما به شما بشکن بار را توصیه می کنیم.

قیمت باربری در جنت آباد

قیمت باربری در جنت آباد شمالی یا قیمت باربری در جنت آباد جنوبی و یا قیمت باربری در جنت اباد مرکزی بر حسب نوع خودرو. زمان اجاره کارگر، نوع بسته بندی و نوع بار در قیمت باربری تاثیر دارد و متفاوت است. تمام قیمت های باربری بر حسب قیمت های اتحادیه می باشد. اگر قصد جابجایی وسایل منزل و اسباب کشی را دارید می توانید با اتوبار بشکن بار(شماره 1835 بدون پیش شماره) تماس بگیرید. ( باربری بشکن بار همان باربری در جنت اباد است).
بشکن بار با داشتن سابقه طولانی ناوگان حمل و نقل کامل شامل کامیون های مسقف وانت و همچنین نیسان توانایی حمل اثاثیه در منطقه جنت اباد تهران و سایر نقاط تهران را دارد.
از آن جایی که این منطقه یکی از محله های غرب تهران است. و واحدهای اداری و تجاری جدیدی در این منطقه ساخته شده است.و نیاز به جابجایی بار و اثاثیه منزل در این منطقه به شدت احساس میشود.

اتوبار بشکن بار تمام مناطق غرب و شمال تهران را مورد پوشش قرار می دهد.پیشنهاد میکنیم که اسباب کشی و خدمات باربری را می توانید با اتوبار بشکن بار تجربه کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل در جنت آباد

یکی از دغدغه افرادی که قصد جابجایی وسایل منزل وسایل شرکت و یا فروشگاه خود را دارند عدم آسیب به وسایل در حین حمل و نقل می باشد. اتوبار بشکن بار یا همان اتوبار جنت آباد با داشتن تجهیزات بسته بندی شامل سلفون های حباب دار، فوم های فشرده و کارتون های چند لایه اقدام به بسته بندی تمام وسایل منزل شما نموده و در تلاش است تا تمام وسایل شما بدون کوچکترین آسیبی به مقصد برسد.

وانت بار در جنت آباد

یکی از خدمات اتوبار بشکن بار برای وانت بار یا نیسان در جنت آباد جهت جابجایی وسایل سبک و یا وسایل اجناس شما می باشد. ناوگان حمل و نقل  باربری بشکن بار با تمام تجهیزات شاما وانت بار ، نیسان وانت و کامیون های سبک و سنگین مسقف می باشد
جهت دریافت خدمات وانت بار در جنت آباد می توانید با شماره ۱۸۳۵ تماس بگیرید.

باربری بشکن بار در جنت آباد

شرکت حمل و نقل بشکن بار خدمات زیر را به مشتریان عزیز تهرانی در مناطق مختلف ارائه می دهد:
حمل و نقل وسایل منزل لوازم شرکت تجهیزات اداری با باربری در جنت آباد.

  • جابجایی وسایل سنگین با ماشین های سنگین و نیمه سنگین .
  • حمل و نقل وسایل از صندوق مبلمان پیانو توسط تجهیزات حمل و نقل مخصوص و کاربر کارگر اسباب کشی در جنت آباد.
  • بسته بندی مخصوص حمل لباس رختخواب مبلمان توسط کارگران دوره دیده و مجرب .
  • ارسال بار به تمام نقاط کشور از جنت آباد یا برعکس.

اتوبار در جنت آباد

اتوبار در جنت آباد شمالی.

اگر شما در بخش شمالی این منطقه زندگی می‌کنید. بهتر است بدانید که یکی از خدمات شرکت بشکن بار ارائه خدمات باربری و بسته بندی وسایل و تجهیزات اداری خانگی و یا شرکت می باشد.

شما ساکنین این منطقه میتوانید با شماره 1835 به صورت تلفنی سفارش بار خود را به شرکت بشکن بار بدهید.

اتوبار در جنت آباد جنوبی

تمام خدمات باربری که در بخش شمالی ارائه می‌شد در بخش جنوبی نیز به ساکنین عزیز این منطقه ارائه می گردد.

شماره تماس باربری در جنت آباد

شرکت بشکن بار با شماره ۱۸۳۵ جهت باروری در جنت آباد آماده ارائه خدمات حمل و نقل بسته بندی و باربری می باشد.
همانطور که در ابتدای مقاله گقتین جنت آباد یکی از محبه های غرب تهران بوده و شامل منطقه ۵ شهرداری تهران است. این منطقه از غرب به شهران از شمال به حصارک از شرق و محله پونک و چهار دیواری و همچنین بزرگراه اشرفی اصفهانی و جنوب خیابان آیت الله کاشانی می‌رسد.

اتوبار جنت آباد

بلوار از جاده حصارک شروع و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می گردد ( در این منطقه میتوانید ماشین های باربری بشکن بار را در کنار جاده ببینید). این منطقه از شمال به آبشناسان و همت ارتباط دارد. اگر به دنبال باربری در جنت آباد هستید در این مقاله هر آنچه که شما نیاز دارید را برای شما شرح خواهیم داد.

بهترین اتوبار ( بشکن بار)

شرکت های باربری که در حوزه حمل و نقل و لوازم منزل و اساسی شرکت و فروشگاه ها فعالیت می کنند را اتوبار می گویند.
شرکت های زیادی در حوزه حمل و نقل و لوازم منزل و اثاثیه منزل در فعالیت می کنند. یکی از شرکت های معتبر دارای بیمه لوازم منزل و مجوز اتحادیه شرکت حمل و نقل بشکن بار است.این شرکت جزو شرکت های معتبر و تحت پوشش اتحادیه می باشد.

از جمله خدمات شرکت بشکن بار جهت جابجایی وسایل منزل  شامل ارسال کارگر به محل ، بیمه وسایل منزل ، استاده از تجهیزات بشته بندی ، ارسال کالا به تمام نقاط کشور می باشد.

جهت استعلام قیمت باربری در جنت آباد با شماره 1835 تماس بگیرید.

باربری در سعادت آباد.

قیمت باربری در سعادت اباد.

باربری در شهرک غرب.

مقالات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متاسفانه شما نمیتوانید متن این سایت را کپی کنید !

تماس مستقیم | 1835